Trees for All
Onze vruchtbare samenwerking met Trees for All
Sinds 2019 plant Beurtvaartadres al bomen samen met non-profit partner Trees for All. Inmiddels hebben wij Beurtvaartadres al 7678 bomen geplant.
Onze samenwerking met Trees for All
Trees for All is een Nederlandse non-profit organisatie die bomen plant en herbebossing in Nederland en de rest van de wereld stimuleert. Door bomen te planten zorgen ze voor een betere luchtkwaliteit, minder CO2-emissie en daarmee een beter leefgebied voor wilde dieren en planten.
Waarom werken we samen met Trees for All?
Voor de productie van 50.000 documenten, wordt ergens op de wereld één boom gerooid. Voor ieder 50.000e vervoersdocument dat we als Beurtvaartadres verkopen, planten we daarom een boom. Totdat onze sector volledig is gedigitaliseerd, blijven wij ons papierverbruik compenseren met Trees for All.
Sponsoren én zelf planten
Wereldwijd kun je actuele projecten sponsoren. Bijvoorbeeld in het Kibale National Park in Oeganda, het Bongo District in Ghana en de tropische bossen van Costa Rica.
Ook is het mogelijk om zelf een fysieke bijdrage te leveren. Een team vanuit Beurtvaaradres heeft geholpen in het plantgebied Savendonk in het Groene Woud, het bedrijfsbos in Liempde en Vasse.